29 Ramazan 1438 | 24 Haziran 2017 Cumartesi

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Kur'andan Cihana

Ana Sayfa Programlar Kur'andan Cihana
Kategori: Dini Programlar

Yaratan Rabbinin adıyla oku… Read in the name of your Lord… lies im Namen deines Herrn dem Erschaffenden

Kur’an-ı Kerim’den ayeti kerimeler ve farklı dillerdeki mealleri, her gün günün farklı vakitlerinde AKRA’da…


Yayın Gün ve Saatleri:
GünBaşlangıç SaatiBitiş Saati
Pazartesi20.0020.10
Salı10:5011:00
Salı20.0020.10
Salı23.3023.40
Çarşamba10.5011.00
Çarşamba20.0020.10
Çarşamba23.3023.40
Perşembe10.5011.00
Perşembe20.0020.10
Cumartesi14.5515.00
Pazar10.5010.55
Pazar20.0020.05
Pazar23.3023.35
Programa Ait Son 5 Medya
ProgramTarih 
Beyyine 6-721.06.2017
Nisa Suresi 7920.06.2017
Hicr Suresi 4-519.06.2017
Lokman Suresi 15-16-17-1818.06.2017
Hacc Suresi 7717.06.2017
Tüm Arşiv
İletişim Formu:
Adınız:  
Eposta Adresiniz:  
Konu:  
Notunuz: