7 Ramazan 1439 | 22 Mayıs 2018 Salı

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Mahmud Es'ad Coşan Vakfı Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
100 Bin Tebessüm Uluslararası Kurban Organizasyonu Başladı!
MEC (Mahmud Es'ad Coşan) Vakfı tarafından düzenlenen 100 Bin Tebessüm Uluslararası Kurban Organizasyonu, unutulan diyarların gerçek ihtiyaç sahiplerini yine tebessüm ettirme amacıyla hazırlıklarına başladı.

MEC Vakfı’nın 9. uluslararası kurban organizasyonu devam ediyor
Mahmud Es'ad Coşan (MEC) Vakfı, bu yıl "unutulanı seç" çağrısıyla düzenlediği 9. uluslararası kurban organizasyonuyla kurban ibadetini kolaylaştırma ve lâyıkıyla yerine getirme hizmetine devam ediyor. Detaylı bilgi ve kurban bağışı için www.unutulanisec.org ve www.mecvakfi.org sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

GÜÇLÜDER’den Güçlü Başlangıç
Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (GÜÇLÜDER), özel bir programla yeni döneme güçlü bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

MEC Vakfı’ndan 10. uluslararası kurban organizasyonu: '100 Bin Tebessüm'
Mahmud Es'ad Coşan(MEC) Vakfı, bu yıl "100 bin tebessüm" çağrısıyla düzenlediği 10. uluslararası kurban organizasyonuyla kurban ibadetini kolaylaştırma ve lâyıkıyla yerine getirme hizmetine devam ediyor. Organizasyon ile onlarca ülkeden alınan vekâletler, herhangi bir aracı kuruma bırakılmadan ilk elden gerçek ihtiyaç sahiplerine tüm dünya Müslümanlarından hediye olarak ulaştırılıyor.

Uzakları yakın eden, kalpleri birleştiren 10 yıl…
MEC Vakfı tarafından “100bin tebessüm” temasıyla düzenlenen kurban organizasyonu kapsamında bu yıl Endonezya’daki genel dağıtımların yanı sıra birçok bölgede kısıtlı imkânlara sahip yetimhaneler, huzur evleri ve akıl hastaneleri ile zor şartlar altında ilim tahsili yapılan hafızlık Kur’an kurslarına da kurban etleri ilk elden ulaştırıldı.

MEC Yaşam Tarzı Merkezi faaliyete geçti
MEC (Lifestyle) Hayat Tarzı Merkezi, 13 Safer 1437 tarihinde gerçekleştirilen yâd programı etkinlikleri kapsamında, yurt içi ve yurt dışından yoğun bir katılımın olduğu coşkulu ve anlamlı bir törenle hizmete açıldı. Kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere her yaştan ve her kesimden insanın ihtiyacı düşünülerek yapılandırılan merkezde, planlanan tüm faaliyetler Yaratan ile insan ilişkilerini esas alacak şekilde hayata geçirilecek.

MEC Vakfı’ndan 11. uluslararası kurban organizasyonu: '100 Bin Tebessüm'
Mahmud Es'ad Coşan (MEC) Vakfı, bu yıl da "100 bin tebessüm" çağrısıyla düzenleyeceği uluslararası kurban organizasyonuyla, unutulan diyarlardaki gerçek ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini tebessüm ettirmeye hazırlanıyor.