23 Cemaziyelahir 1441 | 17 Şubat 2020 Pazartesi

CANLI DİNLECANLI DİNLE

tehlike Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
Ramazan'da sigaradaki büyük tehlike
Uzmanlar, iftardan sonra ve sahurda içilen sigaranın normal zamandaki sigara tüketiminden daha zararlı olduğunu söyledi.

Sigara artık daha tehlikeli
ABD’de Sağlık Dairesi Başkanı Boris Lushniak, yayınladığı son raporunda sigaranın hiçbir zaman olmadığı kadar tehlikeli olduğunu açıkladı

Çocukları görünmez tehlikeden uzak tutun
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) özellikle cep telefonları ve bilgisayarların yaygınlaşmasıyla artan ve "görünmez tehlike" olarak nitelendirilen elektromanyetik alan tehdidine karşı kamu spotu hazırladı.

Sahte CE belgesi tehlike saçıyor
Havuzda elektrik çarpmasından asansör kazalarına kadar birçok olayın altından sahte CE skandalı çıktı. Sıkı denetimlere rağmen tanesi 4 bin liraya alınan sahte belgeler tehlike saçıyor.

Oyuncakta büyük tehlike
Oyuncakta büyük tehlike' EKONOMİ 2ümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın talimatına göre, ithal oyuncakların fiziki incelemeye tabi tutulduğu ‘kırmızı hat’ muayenesine yönlendirilerek laboratuara sevk edilmesinin gerektiği hallerde, beyan sahibince talep edilmesi halinde eşya tahlil sonucu beklenmeden yükümlüsüne teslim edilecek. Böylece, tahlil yüzü görmemiş yüzbinlerce oyuncak, piyasaya sürülebilecek.