12 Muharrem 1440 | 22 Eylül 2018 Cumartesi

CANLI DİNLECANLI DİNLE

MEC Vakfı Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
M.E.C. VAKFI’NIN KURBAN ORGANİZASYONUNDA BAĞIŞ SONA ERDİ
Avustralya Mahmud Es’ad Coşan Vakfı’nın, kurban ibadetini kolaylaştırma ve layıkıyla yerine getirmek amacıyla bu yıl 6.’sını düzenlediği uluslararası kurban organizasyonunun kurban bağış süresi sona erdi.

M.E.C. Vakfı’nın kurban organizasyonu tamamlandı
Mahmud Es’ad Coşan Vakfı’nın bu yıl altıncısını düzenlediği uluslararası kurban organizasyonu kapsamında vekâlet veren hayırseverlerin kurban etleri, Endonezya’daki gerçek ihtiyaç sahiplerine birinci elden ulaştırıldı. Avustralya’nın Brisbane şehrinde faaliyetlerini sürdüren Mahmud Es’ad Coşan Vakfı’ndan yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

MEC Vakfı’ndan 13. Uluslararası Kurban Organizasyonu: 'Gülümseyen Yüz Binler'
M. Es’ad Coşan(MEC)Vakfı, Uluslararası Kurban Organizasyonuyla unutulan diyarlardaki gerçek ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini yeniden tebessüm ettirmeye hazırlanıyor. 13. kez gerçekleştirilecek organizasyon bu yıl “Gülümseyen Yüz Binler” temasıyla düzenleniyor.

M.E.C. Vakfı 52 bin aileye kurban etini ilk elden ulaştırdı
İlim, fikir ve gönül önderi Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi adına kurulan M.E.C. Vakfı, kurban ibadetini kolaylaştırma ve layıkıyla yerine getirme gayesiyle gerçekleştirdiği yedinci uluslararası kurban organizasyonu kapsamında Endonezya’daki 52 bin aileye kurban etleri bu yıl da ilk elden ulaştırıldı.

MEC Vakfı’ndan 8. Uluslararası Kurban Organizasyonu
Mahmud Es'ad Coşan (MEC) Vakfı, düzenlediği 8. uluslararası kurban organizasyonuyla kurban ibadetini kolaylaştırma ve lâyıkıyla yerine getirme hizmetine devam ediyor. Vakıf, son 7 yıldır düzenlediği kurban organizasyonuyla Endonezya’daki yardıma muhtaç, günde 1 doların altında gelirle hayata tutunan gerçek ihtiyaç sahibi yüzbinlerce aileye yardım elini uzattı.

MEC Vakfı’ndan ‘Gülümseyen Yüzbinler’e vesile olanlara teşekkür…
Mahmud Es’ad Coşan Vakfı’nın “Gülümseyen Yüz Binler” temasıyla bu yıl on üçüncüsünü düzenlediği uluslararası kurban organizasyonu kapsamında, Endonezyalı binlerce gerçek ihtiyaç sahibi aileye ulaştırılmak üzere vekâleti alınan kurbanlıkların kesim işlemleri tamamlandı.

MEC Vakfı’nın kurban organizasyonun ilk safhası tamamlandı
Mahmud Es’ad Coşan Vakfı’nın sekizincisini düzenlediği uluslararası kurban organizasyonu kapsamında, Endonezyalı yüzbine yakın gerçek ihtiyaç sahibi aileye ulaştırılmak üzere kurbanlıkların kesimi, paketlenmesi ve şoklanması safhaları tamamlandı. MEC Vakfı tarafından, “Binlerce mü’minin kurban ibadetini layıkıyla yerine getirmesine...

Kurban ibadetinle kardeşini kendine yakın ettin…
Avustralya Mahmud Es’ad Coşan Vakfı, 8. Uluslararası Kurban Organizasyonu kapsamında, kurban ibadetini layıkıyla yerine getirerek, Endonezyalı gerçek ihtiyaç sahibi kimselere kurban etlerini “ilk elden” dağıtmaya başladı.

MEC Vakfı’nın 9. uluslararası kurban organizasyonu devam ediyor
Mahmud Es'ad Coşan (MEC) Vakfı, bu yıl "unutulanı seç" çağrısıyla düzenlediği 9. uluslararası kurban organizasyonuyla kurban ibadetini kolaylaştırma ve lâyıkıyla yerine getirme hizmetine devam ediyor. Detaylı bilgi ve kurban bağışı için www.unutulanisec.org ve www.mecvakfi.org sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

MEC Vakfı’nın kurban etleri sel ve yanardağ mağdurlarına
Mahmud Es'ad Coşan (MEC) Vakfı’nın "unutulanı seç" çağrısıyla düzenlediği 9. uluslararası kurban organizasyonu kapsamında kesimi yapılan kurbanların payları Endonezya’nın Gresik şehrinde gerçek ihtiyaç sahiplerine ilk elden dağıtılmaya başlandı. Mahmud Es’ad Coşan Vakfı, her yıl kurban ibadetini kolaylaştırma ...

Uzakları yakın eden, kalpleri birleştiren 10 yıl…
MEC Vakfı tarafından “100bin tebessüm” temasıyla düzenlenen kurban organizasyonu kapsamında bu yıl Endonezya’daki genel dağıtımların yanı sıra birçok bölgede kısıtlı imkânlara sahip yetimhaneler, huzur evleri ve akıl hastaneleri ile zor şartlar altında ilim tahsili yapılan hafızlık Kur’an kurslarına da kurban etleri ilk elden ulaştırıldı.

MEC Vakfı’ndan 11. uluslararası kurban organizasyonu: '100 Bin Tebessüm'
Mahmud Es'ad Coşan (MEC) Vakfı, bu yıl da "100 bin tebessüm" çağrısıyla düzenleyeceği uluslararası kurban organizasyonuyla, unutulan diyarlardaki gerçek ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini tebessüm ettirmeye hazırlanıyor.

Uzakları yakın eden, kalpleri birleştiren 11 yıl…
Avustralya Mahmud Es’ad Coşan Vakfı tarafından "100 bin tebessüm" çağrısıyla 11.’si düzenlenen Hicri 1437 Uluslararası Kurban Organizasyonu kapsamında, kurban paketleri Endonezya'nın Nusa Tenggara Barat Bölgesi'nde gerçek ihtiyaç sahiplerine ilk elden ulaştırılıyor.