17 Şevval 1440 | 20 Haziran 2019 Perşembe

CANLI DİNLECANLI DİNLE

Bahreyn Etiketli Haberler

Ana Sayfa Haber Etiketler
Körfez gündeminde bu hafta...14.03.2017
Körfez basını ve gündeminde geçen hafta öne çıkan haberler...Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn ve Kuveyt gündeminde üst sıralarda yer alan haberlerden derlediğimiz dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Körfez Gündeminde öne çıkanlar
Körfez basını ve gündeminde öne çıkan haberler...Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt ve Umman gündeminde yer alan haberlerden derlediğimiz dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Körfez gündeminde bu hafta...19.09.2017
Körfez basını ve gündeminde geçen hafta öne çıkan haberler...Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman gündeminde üst sıralarda yer alan haberlerden derlediğimiz dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Körfez gündeminde bu hafta...04.12.2017
Körfez basını ve gündeminde geçen hafta öne çıkan haberler...Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn gündeminde üst sıralarda yer alan haberlerden derlediğimiz dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Körfez gündeminden özetler
Körfez basını ve gündeminde öne çıkan haberler...Suudi Arabistan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman gündeminde yer alan haberlerden derlediğimiz dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Körfez ülkelerinden kısa kısa...
Körfez basını ve gündeminde yer alan özel haberler...Suudi Arabistan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman gündeminde yer alan haberlerden derlediğimiz dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Körfez gündeminde bu hafta...09.12.2016
Geçtiğimiz hafta OPEC üyesi ülkelerin Viyana’da yaptıkları toplantı haberini paylaşmıştık. Toplantıda üye ülkeler arasındaki üretimin düşürülmesi üzerindeki uzlaşmanın etkileri petrol fiyatlarına yansıdı ve ham petrol varil fiyatları 54 doların üstüne çıktı.

Bahreyn'de petrol sahası bulundu
Basra Körfezi’nde yer alan ada ülkesi Bahreyn, ülkedeki en büyük petrol sahasının bulunduğu açıklandı.

Körfez ülkelerinden özetler...
Körfez basını ve gündeminde geçen hafta öne çıkan haberler...Suudi Arabistan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman gündeminde üst sıralarda yer alan haberlerden derlediğimiz dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.